На Львівщині розкладаються тонни трупів мертвих тварин, – нардепи (відео, оновлено)

11:40 11 серпня 2016 р.


Фото: зі сторінки Тараса Батенка в інтернет-мережі «Facebook»

Народний депутат Тарас Батенко закликав Генпрокурора й главу МВС взяти під особистий контроль критичну екологічну ситуацію на території Жовківської філії «Укрветсанзаводу».

Народний депутат Тарас Батенко повідомив сьогодні, 10 серпня:

«Зважаючи на критичну екологічну ситуацію, яка склалася на території Жовківської філії ДП «Укрветсанзавод» (підпорядковується Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України) направив депутатське звернення на Генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ України Aрсена Aваковащодо взяття під особистий контроль цієї справи та здійснення перевірки та надання належної правової оцінки діям керівництва заводу. Як стало мені відомо з численних звернень громадян та, зокрема, від голови комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, депутат Жовківської районної ради від партії «УКРОП» Ігоря Муравського, на території заводу під відкритим небом розкладаються тонни трупів мертвих тварин на площі більше ніж 50 га утворюючи так званий скотомогильник, що створює загрозу та смертельну небезпеку життю і здоров'ю мешканців Жовківського району.

Керівництво заводу (на сьогодні директором є Михайло Клин) не допускає на свою територію з відповідними дозволами на перевірку Державну екологічну інспекцію України на чолі з її львівським керівником Миколою Маланичом, директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Ркслана Гречаник, журналістів, депутатів різних рівнів рад та їх помічників, громадських активістів та представників поліції».

Тарас Батенко написав це в середу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото зі скотомогильника.

Своєю чергою, народний депутат Володимир Парасюк опублікував відео й написав:

«На території Жовківського костомельного заводу. До речі, директор тут працює останіх 10 років.

Тепер до суті... Мало того, що порушені всі можливі санітарні і екологічні норми так ще й директор укладає договори з фіктивними компаніями і тим самим робить підприємство збитковим. Висновок: звітності – нуль, перероробки – нуль, технологій – нуль, результату – нуль. Чого працють? Не знає ніхто.

Але є: туші тварин, які гниють на «свіжому» повітрі; сморід; схеми з відмивання державних коштів; щури й щурихи; фіктивні договори з невідомими фірмами, власниками яких є бабусі з 1943 і 1946 років; борги.

Від мене – запити, звернення, звернення, запити, запити і знову звернення. Виїзд на місце. Позитив – увага громадськості і журналістів, а також те, що профільний міністр підняв слухавку і вникнув в суть цієї проблеми. Приємного перегляду».

Володимир Парасюк написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» (натомість у «ЩЛ» виправили безліч його помилок, які аж ніяк не роблять честі цьому студенту Львівського національного університету імені Івана Франка).

Натомість тележурналісти розповіли: «Гори кісток, здохлі тварини та отруєна земля – на Львівщині костомельний завод працює, порушуючи санітарні норми. На роботу Жовківського костомельного заводу люди нарікають давно, адже підприємство роками забруднює довкілля. До цього часу керівництво заводу відмовлялося впускати до себе будь-які контролюючі служби. Однак, сьогодні активісти прорвалися на територію костомельні».

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Подробиці – в його відеосюжеті:

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу