На Львівщині ремонтують одразу дві ділянки дороги «Миколаїв-Бібрка»

10:35 20 серпня 2019 р.

  • 0
  • 720


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

Шляховики розпочали ремонт автомобільної дороги Т-14-25 «Миколаїв – Городок – Кам’янка-Бузька – Бібрка».

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Зараз капітально ремонтують одразу дві ділянки дороги – між населеними пунктами Дроговиж і Велика Горожанка та Бучали і Крижова (пересічення з автомобільною дорогою Н-13 Львів – Самбір – Ужгород), а ще одну ділянку – від пересічення з дорогою Н-13 Львів – Самбір – Ужгород до населеного пункту Черлянське Передмістя ремонтують в межах реконструкції».

«Окрім поширення проїзної частини, посилення основи та влаштування конструктивних шарів асфальтобетонного покриття, проектом також передбачено улаштування з’їздів, примикань, тротуарів, зупинок громадського транспорту, перехідно-швидкісних смуг та смуг накопичення, дощової каналізації, зовнішнє освітлення та організацію дорожнього руху», – поінформували також у Службі автомобільних доріг.

«Маршрутний принцип ремонту цієї дороги – підвищення транзитного потенціалу Львівської області, тож зараз дорожники прикладають максимум зусиль, щоб з’єднати дві магістралі Львівщини М-06 «Київ-Чоп» та М-11 «Львів-Шегині» відновленим дорожнім покриттям. На сьогоднішній день тривають роботи з поширення проїзної частини ділянок дороги, а між селами Дроговиж та Велика Горожанка дорожники приступили до влаштування основи із щебенево-піщаної суміші», – повідомили також у Службі автомобільних доріг.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 17 вересня 2019 р.

На Львівщині ремонтують ділянку автодороги «Никловичі-Задністряни»

ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» ремонтує ділянку автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141405 «Никловичі-Задністряни» між Рудками та Орховичами в Самбірському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 342