На Львівщині ремонтуватимуть дороги до пункту пропуску

17:15 19 липня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

Представники Служби автомобільних доріг у Львівській області детально обговорили з представниками «Укравтодору» й підрядниками реалізацію програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Під час робочої зустрічі детально обговорили план подальших дій для того, щоб якнайшвидше приступити до ремонтно-будівельних робіт та ефективного їх виконання на автомобільних дорогах загального користування».

«Першими ремонтуватимуть дороги Т-14-03 «Грушів-Немирів» та О142001»Яворів- Грушів», які ведуть до пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Будомєж-Груші». У подальшому приступлять і до ремонту інших об’єктів, вказаних у програмі», – поінформували також у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

«Програма «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» реалізується за рахунок польського кредиту на умовах пов’язаної допомоги», – повідомили також у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації