На Львівщині реалізують понад дві тисячі інфраструктурних проектів, – ЛОДА | Новини Львова

На Львівщині реалізують понад дві тисячі інфраструктурних проектів, – ЛОДА

17:55 10 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині передбачили на інфраструктурні проекти 1503,6 млн. гривень.

Про це повідомив у понеділок, 10 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації керівник її департаменту економічної політики Андрій Кісера, який також зазначив: «251,4 млн. гривень – це фінансовий ресурс, який скерують на обласні програми, де є інфраструктурна частина. Серед джерел фінансування – кошти ДФРР, бюджет розвитку, обласні програми (інфраструктурна частина, включно з дорогами), а також субвенція на соціально-економічний розвиток.

«Ці кошти заплановано скерували на понад дві тисячі проектів. Лідерами за кількістю проектів, що реалізуються у 2018 році за бюджетні кошти є Пустомитівський, Кам’янка-Бузький та Золочівський райони. З міст обласного значення – Львів, Дрогобич, Червоноград. У розрізі галузей найбільше коштів передбачили на освіту – понад 700 проектів», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:23 8 липня 2020 р.

У Львові частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання

Завтра на вул. Б. Хмельницького переключатимуть новозбудований водопровід: частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання, працюватимуть водовозки з 10-ї години.

Рубрика: Ситуації

15:11 8 липня 2020 р.

У Львові розробили відеоінструкцію для всіх видів звернень у ЦНАП

Підрозділи Центрів надання адміністративних послуг міста Львова у повному обсязі відновили надання послуг, однак прийом відвідувачів здійснюють лише за попереднім записом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу