На Львівщині реалізують понад дві тисячі інфраструктурних проектів, – ЛОДА

17:55 10 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині передбачили на інфраструктурні проекти 1503,6 млн. гривень.

Про це повідомив у понеділок, 10 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації керівник її департаменту економічної політики Андрій Кісера, який також зазначив: «251,4 млн. гривень – це фінансовий ресурс, який скерують на обласні програми, де є інфраструктурна частина. Серед джерел фінансування – кошти ДФРР, бюджет розвитку, обласні програми (інфраструктурна частина, включно з дорогами), а також субвенція на соціально-економічний розвиток.

«Ці кошти заплановано скерували на понад дві тисячі проектів. Лідерами за кількістю проектів, що реалізуються у 2018 році за бюджетні кошти є Пустомитівський, Кам’янка-Бузький та Золочівський райони. З міст обласного значення – Львів, Дрогобич, Червоноград. У розрізі галузей найбільше коштів передбачили на освіту – понад 700 проектів», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу