На Львівщині реалізовуватимуть 2057 проектів місцевого розвитку

16:45 22 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «Цьогоріч на участь у конкурсі проектів місцевого розвитку зареєстрували рекордну кількість заявок – 2057 на загальну вартість 501,8 млн. гривень, з яких 242,9 млн. гривень – це кошти з обласного бюджету та 85,5 млн. гривень – небюджетний внесок конкурсантів».

Про це йшлося під час засідання конкурсної ради з питань реалізації програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області у четвер, 22 лютого. Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко наголосив: «Уперше цього року подана така велика кількість проектів і з таким значним не бюджетним внеском конкурсантів».

Чиновник також зазначив: «Упродовж двох місяців наш відділ опрацьовував подані заявки і вже сьогодні можемо сказати, що маємо значно креативніші, якісніші, цікавіші проекти. Якщо проаналізувати проекти за типами заявників, то ініціативні групи, громадські організації благодійні фонди та ОСББ подали вдвічі більше заявок (1326), аніж органи влади (731).

Іван Собко також розповів: «Що стосується розподілу за адміністративно-територіальними одиницями , то найбільше проектів подали Яворівський, Сокальський, Жовківський, Стрийський, Старосамбірський райони, такі міста як Львів, Дрогобич, Червоноград, а також ОТГ – Кам’янка-Бузька, Мостиська, Підберізцівська, Ходорівська. У розрізі пріоритетів – лідирують школи, культура, інші пріоритети, вуличне освітлення».

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Відтак, конкурсна рада одноголосно затвердила перелік зареєстрованих заявок та допустила їх до оцінювання. Також розглянула та затвердила 22 членів експертної комісії, з яких 3 резервні, які оцінюватимуть проекти відповідно до визначених пріоритетів».

Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк зауважив: «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку постійно розвивається та удосконалюється, має чітко прописані правила гри. Він демонструє активність наших громад та бажання покращити життя людей в містечках та селах. З понеділка профільний відділ облради проведе робочу зустріч з експертними групами та ознайомить їх із критеріями оцінювання, технічними аспектами в роботі, а з середи експерти приступлять до оцінювання заявок. У перших числах квітня уже очікуємо на потенційних переможців».

З презентацією можна ознайомитися, скориставшись посиланням.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу