На Львівщині реалізовуватимуть проект «Host Family»

16:15 29 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівські родини можуть прийняти у себе з 13 червня до 8 вересня іноземного волонтера.

Про це повідомили в середу, 29 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: Мета проекту «Host Family»– практикувати розмовну англійську, відкрити для себе нову культуру вдома показати справжню Україну для іноземного студента. Іноземні волонтери приїжджають в Україну на шість тижнів для участі у соціальних проектах».

«Цього року для участі у літніх проектах до Львова завітають близько 200 волонтерів з різних куточків світу (Єгипет, Індія, Туніс, Туреччина, Литва, Чехія, Італія, Марокко, Китай, Бахрейн, Азербайджан та інші). Щоб стати «приймаючою родиною» і прийняти у себе іноземного студента, необхідно мати базовий рівень англійської та вільне спальне місце, пройти співбесіду та підписати договір. Участь у програмі – безкоштовна», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу