На Львівщині призвали до війська майже дві сотні юнаків

14:45 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 543


Фото: facebook.com

У Львівському обласному збірному пункті відбувся брифінг за участі посадових осіб військових комісаріатів, представників військово-медичної комісії та засобів масової інформації з питань організації, проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу.

Львівський обласний військовий комісар, полковник Олександр Тіщенко, розповів на брифінгу: «Восени поточного року до лав Збройних Сил України та інших військових формувань буде призвано 810 юнаків. За три наступні місяці плануємо набрати вищевказану кількість жителів Львівщини віком від 20 до 27-ми років. Вчора вже було відправлено до навчальних центрів Збройних Сил України три команди, а загалом до кінця поточного тижня до війська буде відправлено близько двох сотень призовників, зазначив офіцер».

Більше подробиць опубліковано на сторінці Олександра Тіщенка в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:00 22 жовтня 2018 р.

На Львівщині знищили дев’ять артилерійських снарядів

21 жовтня о 15:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час пошуку монет металошукачем в полі на відстані 2000 метрів від житлових будинків у селі Ясенівці в Золочівському районі натрапили на предмет, ззовні схожий на артилерійські снаряди часів Другої світової війни.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 105