На Львівщині призупинено рух 70% транзитного транспорту

14:54 14 листопада 2016 р.

Заступник голови ЛОДА Ірина Гримак повідомила в понеділок, що у визначені місця тимчасового відстою скеровано 1200 фур.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 14 листопада, що для забезпечення проїзду автодорогами Львівської області та уникнення заторів керівництвом ЛОДА було прийняло рішення скеровувати, починаючи з 10:00 неділі, великогабаритний транспорт у визначені місця тимчасового відстою. Про це розповіла в понеділок під час брифінгу заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

За її словами, на місця відстою за 13 листопада було відправлено 1200 фур – фактично 70% кількості транзитного транспорту, який пересувається територією області. Ірина Гримак також повідомила, що посилене патрулювання також здійснювали служби правопорядку, зокрема працівники Львівського обласного управління поліції та управління патрульної поліції у Львові.  За словами заступника голови ЛОДА, на дорогах області працювало близько 20 екіпажів патрульної служби.

На засіданні обласного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2016/17 року, яке відбулось у неділю, 13 листопада, їм було дано доручення скеровувати великогабаритний вантажний транспорт, що прямує територією Львівської області, у визначені місця відстою. Також патрулі забезпечували оперативне інформування інших учасників дорожнього руху про маршрути об’їздів небезпечних ділянок автомобільних доріг та ситуацію на автошляхах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини