На Львівщині присягнули понад 250 контрактників

12:28 14 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного навчаються військовослужбовці з 24 областей України.

У 184-му Навчальному центрі львівського Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного присягнули на вірність українському народові понад 250 військовослужбовців військової служби за контрактом із 24 областей нашої держави. Командир навчального батальйону, підполковник Сергій Вовк, особовий склад якого складав присягу, зазначив: «Упродовж двох тижнів перебування в нашому навчальному центрі, більшість свого часу солдати проводять на стрільбищах та полігоні. Ми змінили підхід до навчання військовослужбовців, адже велика частина викладачів є учасниками бойових дій, і вони корегують навчальну програму до умов сьогодення. Попереду контрактників очікує курс фахової підготовки, після чого професійно підготовленими військовослужбовцями вони поповнять лави бойових частин Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 14 листопада, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з урчистої церемонії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини