На Львівщині присягнули майже півтисячі контрактників (+відео)

23:05 28 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук наголосив у своєму виступі, що приймає вже четверту церемонію складання Військової присяги.

«Військовослужбовці служби за контрактом, які зараз проходять підготовку у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові в одному з військових містечок на Яворівщині», – повідомили сьогодні, 28 березня, в прес-службі міністерство оборони України, де також розповіли подробиці:

«Начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук у своєму виступі наголосив: «Це вже четверта церемонія складання Військової присяги військовослужбовцями військової служби за контрактом з початку року, яка відбувається у Центрі. За ці місяці ми провели потужну роботу – підготували на полігоні кілька тисяч військовослужбовців, які будуть боронити незалежність української держави».

Офіцер запевнив військовослужбовців, що 184-й Навчальний центр спроможний зробити з них професіоналів. Адже серед викладачів та інструкторів багато тих, хто брав безпосередню участь в проведенні Антитерористичної операції, а сам Навчальний центр активно впроваджує у процес навчання досвід здобутий під час збройного конфлікту.

На церемонію складання Присяги також завітав голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, який наголосив на спадкоємності захисників Батьківщині, які виборювали Незалежність України. Після складання Військової присяги військовослужбовців освятили військові капелани отець Тарас та отець Назарій. Закінчились урочистості виступом військового оркестру, якій виконав народні та естрадні композиції».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів