На Львівщині принесли правоохоронцям 260 одиниць зброї

10:40 1 листопада 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

На Львівщині завершився місячник добровільної здачі зброї, під час якого кожен громадянин міг здати в органи поліції зброю, вибухівку, боєприпаси та спецзасоби, які зберігались без належних дозволів, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Про це повідомили в четвер, 1 листопада, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Добровільно здали у правоохоронні органи 260 одиниць зброї та 215 боєприпасів до них. Зокрема – 15 одиниць нарізної зброї армійських взірців, 16 – мисливської нарізної, 202 – мисливської гладкоствольної, 26 – холодної».

«Також здано 93 одиниці спецзасобів та 236 боєприпасів до них. Зокрема – 57 газових пістолетів і револьверів та 36 пристроїв травматичної дії. Окрім того громадяни здали правоохоронцям чотири одиниці інших боєприпасів – снаряд, гранату й дві міни», – доповнили в обласному управлінні поліції.

Начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області Віктор Катерина зазначив: «Люди зберігають вдома зброю без відповідних документів з різних причин. У одних померли родичі, на яких вона була зареєстрована, у інших родичі виїхали за кордон, а рушниця залишилась – пояснень багато. Єдине правильне рішення – здати таку зброю правоохоронцям, тим більше у місячник добровільної здачі. У цей період людина, котра звернулась до поліції, звільняється від відповідальності за незаконне зберігання такої зброї.

Віктор Катерина додав: «Ще раз нагадаю, що після відповідних перевірок її можна зареєструвати на себе і в подальшому користуватись на законних підставах. Цього разу ми розглядаємо таку можливість для власників 216 одиниць зданої зброї та спецзасобів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу