На Львівщині придбають цьогоріч житло 20 сиротам

12:44 26 березня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службіЛОДА, в обласному бюджеті передбачено 1700 тисяч грн для забезпечення житлом близько 20 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

«На 2015 рік в обласному бюджеті передбачено 1700 тисяч грн для забезпечення житлом близько 20 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Про це йшлося 25 березня під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Як зазначив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін, купувати житло для таких дітей будуть в межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2013-2015 роки. Під час наради розглянули пропозиції щодо придбання або реконструкції житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та заслухали представників районів області.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис повідомив, що у Старосамбірському районі планують придбати житло для трьох, а у Кам'янка-Бузькому районі – для двох дітей-сиріт. Своєю чергою, в селі Хватів у Буському районі хочуть реконструювати будівлю колишньої початкової школи під двоквартирний житловий будинок для дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують житла.

Придбати житло для чотирьох дітей-сиріт та реконструювати для однієї дитини та однієї особи з числа дітей-сиріт передбачається  й Перемишлянському районі, а у Золочівському районі – для дитини, позбавленої батьківського піклування – одинокої матері, що виховує двох малолітніх дітей. Підсумовуючи роботу засідання комісії, Володимир Лаврін рекомендував представникам райдержадміністрацій підготувати необхідні документи на підтвердження права власності на житло, а управлінням облдержадміністрації документи для розгляду даного питання на сесії Львівської обласної ради».

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу