На Львівщині придбають цьогоріч житло 20 сиротам

12:44 26 березня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службіЛОДА, в обласному бюджеті передбачено 1700 тисяч грн для забезпечення житлом близько 20 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

«На 2015 рік в обласному бюджеті передбачено 1700 тисяч грн для забезпечення житлом близько 20 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Про це йшлося 25 березня під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Як зазначив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін, купувати житло для таких дітей будуть в межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2013-2015 роки. Під час наради розглянули пропозиції щодо придбання або реконструкції житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та заслухали представників районів області.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис повідомив, що у Старосамбірському районі планують придбати житло для трьох, а у Кам'янка-Бузькому районі – для двох дітей-сиріт. Своєю чергою, в селі Хватів у Буському районі хочуть реконструювати будівлю колишньої початкової школи під двоквартирний житловий будинок для дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують житла.

Придбати житло для чотирьох дітей-сиріт та реконструювати для однієї дитини та однієї особи з числа дітей-сиріт передбачається  й Перемишлянському районі, а у Золочівському районі – для дитини, позбавленої батьківського піклування – одинокої матері, що виховує двох малолітніх дітей. Підсумовуючи роботу засідання комісії, Володимир Лаврін рекомендував представникам райдержадміністрацій підготувати необхідні документи на підтвердження права власності на житло, а управлінням облдержадміністрації документи для розгляду даного питання на сесії Львівської обласної ради».

dailylviv.com

До теми

23:13 24 травня 2022 р.

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно: шалена кількість бійців і техніки, - Гайдай

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно. рашисти стягнули в область шалену кількість бійців і техніки. На окупованих територіях орки тримають напоготові вертольоти та важку зброю.

Рубрика: Ситуації

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу