На Львівщині проклали 11,1 кілометра теплових мереж

14:30 12 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина технічно готова до опалювального сезону».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 12 жовтня, відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Віце-прем‘єр-міністра й міністра розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних комісій з ТЕБ та НС.

Одним із основних питань засідання стала підготовка до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років».
Генадій Зубко наголосив: «Саме підготовка технічного стану критичної інфраструктури до початку опалювального сезону і роботи в зимовий період має стати зараз пріоритетним і першочерговим питанням для місцевої влади».

«Віце-прем‘єр кремо він зупинився і на питанні підготовки дорожньо-транспортної інфраструктури, а також необхідності розгортання в регіонах оперативних штабів при зниженні температури або виникненні надзвичайних ситуацій», – поінформували також у Львівській ОДА.

В облдержадміністрації також запевнили: «Львівщина технічно готова до опалювального сезону. У сфері житлово-комунального господарства технічна підготовка тривала за трьома ключовими напрямами: теплопостачання – замінили та відремонтували 24 котли на комунальних та відомчих котельнях, підготували та замінили 11,1 кілометра теплових мереж; житловий фонд – здійснили ремонт 6435 покрівель, 1623 опалювальних систем холодного та гарячого водопостачання; водопровідно-каналізаційне господарство – відремонтували та замінили 34,1 кілометра водопровідних та 11 кілометра каналізаційних мереж».

dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу