На Львівщині проходять військові збори резервісти (відео)

18:00 13 липня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Упродовж десяти діб військовозобов’язані відпрацьовуватимуть тактичну та вогневу підготовку, здійснюватимуть вихід на рубіж й заняття позицій для виконання поставлених завдань, чимало інших заходів.

«На Львівщині відбуваються збори резервістів», – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж ззі зборів і розповіли подробиці:

«На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тривають збори з військовозобов’язаними, які перебувають у резерві. Понад 150 резервістів з Львівської області прибули на десять днів щоби у польових умовах відновити військові навички. 

Серед них переважна більшість – тих, хто мають бойовий досвід та нещодавно проходив військову службу на Донбасі у зоні проведення АТО, за призовом по мобілізації. У Львівському обласному військовому комісаріаті зазначають, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

За словами заступника військового комісара Львівського облвійськкомату й начальника його організаційно-мобілізаційного управління, полковника Володимира Скиданенка, усі резервісти, яких викликали на збори, прибули у встановлені терміни та приступили до навчання. полковник також розповів: «Упродовж десяти діб військовозобов’язані відпрацьовуватимуть тактичну та вогневу підготовку, здійснюватимуть вихід на рубіж й заняття позицій для виконання поставлених завдань, чимало інших заходів»

Слід відзначити, що резервісти проходять підготовку у своєму підрозділі на посадах згідно з контрактом та залучаються до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання тощо). При цьому терміни проведення зборів командир військової частини заздалегідь узгоджує з резервістом та його роботодавцем».

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу