На Львівщині проходять військові збори резервісти (відео)

18:00 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Упродовж десяти діб військовозобов’язані відпрацьовуватимуть тактичну та вогневу підготовку, здійснюватимуть вихід на рубіж й заняття позицій для виконання поставлених завдань, чимало інших заходів.

«На Львівщині відбуваються збори резервістів», – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж ззі зборів і розповіли подробиці:

«На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тривають збори з військовозобов’язаними, які перебувають у резерві. Понад 150 резервістів з Львівської області прибули на десять днів щоби у польових умовах відновити військові навички. 

Серед них переважна більшість – тих, хто мають бойовий досвід та нещодавно проходив військову службу на Донбасі у зоні проведення АТО, за призовом по мобілізації. У Львівському обласному військовому комісаріаті зазначають, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

За словами заступника військового комісара Львівського облвійськкомату й начальника його організаційно-мобілізаційного управління, полковника Володимира Скиданенка, усі резервісти, яких викликали на збори, прибули у встановлені терміни та приступили до навчання. полковник також розповів: «Упродовж десяти діб військовозобов’язані відпрацьовуватимуть тактичну та вогневу підготовку, здійснюватимуть вихід на рубіж й заняття позицій для виконання поставлених завдань, чимало інших заходів»

Слід відзначити, що резервісти проходять підготовку у своєму підрозділі на посадах згідно з контрактом та залучаються до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання тощо). При цьому терміни проведення зборів командир військової частини заздалегідь узгоджує з резервістом та його роботодавцем».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу