На Львівщині пройшли збори військових авіаторів

12:18 10 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: 5.ua

Навчання у Липниках провели офіцери десантних розвідувальних рот.

На Львівщині прйшли збори військових повітряного командування «Захід». Зокрема близько його 40 вояків відпрацьовували знання прийомів тактичного бою. А навчали досвідчені інструктори – передусім офіцери розвідувальних рот десантників.

За легендою вишколу, снайпер-розвідник у темну пору доби висувався вбік об’єкту супротивника, збирав інформацію та передавав її рацією іншим бійцям підрозділу. Ті розробляли план і захопили у полон двох терористів.

Тактична група відпрацьовувала дії в різних видах бою – не лише захоплення полонених, а й флангову атаку, атаку з фронту та «зачистку» умовного ворога у приміщенні. Військовослужбовець Віктор Царьов розповів: «Вони беруться з реального життя, з тих ситуацій, які відбуваються на Сході. Вивчається дуже багато матеріалу країн НАТО, сучасні методики. На жаль, дуже мало літератури є в наших Збройних Силах, яка б могла описати ті дії, які в нас сьогодні є».

За практичними заняттями  спостерігав військовослужбовець львівської 80-ї десантно-штурмової бригади із позивним «Пума». Цей розвідник більше півроку воював на Сході, відтак як інструктор оцінював підготовку бійців. Він не приховував – військовослужбовцям є чого повчитись у досвідчених офіцерів.

Боєць «Пума» пояснив: «Основні їхні помилки – не було визначено сектору, хто куди спостерігає, не правильно відступали. Ворог може цим скористатися. Якщо невизначеність сектору – всі залягли в праву сторону. Це може бути обман, і справа відкриють вогонь, а з правої сторони буде організована засідка».

Про це повідомили на телевізійному «5 каналі». Як інформував «ЩЛ», львівські десантники навчали у Липниках авіаторів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини