На Львівщині продовжать відбір кандидатів у «Нові обличчя кордону» | Новини Львова

На Львівщині продовжать відбір кандидатів у «Нові обличчя кордону»

15:15 29 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

1 січня 2019 року в Держприкордонслужбі розпочнеться в рамках проекту «Нове обличчя кордону» черговий відбір у підрозділи «Шегині» на Львівщині, «Пархоменкове» й «Римачі» у Волинській області, «Харків», «Одеса-авіа», «Дніпро-авіа» та Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ».

Про це повідомили в суботу, 29 грудня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Для того, щоб мрія не залишалась лише мрією, необхідно зробити перший  крок – заповнити анкету для участі у відборі на офіційному сайті відомства «newface.dpsu.gov.ua». Після реєстрації, кожному учаснику проекту «Нове обличчя кордону» надійдуть «SMS»-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору».

«Електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Загалом планується відібрати близько 400 осіб. Брати участь у відборі мають право і військовослужбовці Держприкордонслужби на посади сержантського та офіцерського складу, а також і цивільна молодь – на посади сержантського складу. Щасливчики, які пройдуть основний відбір, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України», – поінформували також у Держприкордонслужбі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації