На Львівщині презентували литовцям Кінологічний центр

16:20 7 травня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Львівському прикордонному загоні й Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах на Львівщині побувала делегація із Литви.

Про це повідомили у вівторок, 7 травня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «У рамках співробітництва Державної прикордонної служби України і Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Лтовської Республіки відбувся візит литовської делегації в Україну. Зокрема делегація побувала у Львівському прикордонному загоні та Кінологічному навчальному центрі, що у Великих Мостах на Львівщині».

«Під час візиту литовським колегам було презентовано прикордонний загін та відділ прикордонної служби «Рава-Руська». Іноземну делегацію ознайомлено з характеристикою ділянки відповідальності, особливостями охорони та основними тенденціями правопорушень, з системою підготовки персоналу тощо. Крім того, делегація  на чолі з заступником командувача служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки  полковником Відасом Мачайтісом побувала у Кінологічному навчальному центрі», – поінформували також у ДПСУ.

«Іноземним колегам презентував навчальний заклад начальник Кінологічного навчального центру –  полковник Андрій Квартирук. Литовські прикордонники мали змогу ознайомитися з діяльністю та інфраструктурою навчального центру. Начальник центру відмітив, що Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби є ліцензованим навчальним закладом, на базі якого забезпечується підготовка, перепідготовка та підвищення професійної кваліфікації військовослужбовців відомства», – розповіли також у ДПСУ.

«У ході візиту делегацію також ознайомили з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин», – повідомили також у ДПСУ.

«Крім того, гостям з Литви продемонстрували озброєння та техніку, яку прикордонники використовують для захисту державного кордону, в тому числі і в районі проведення операції Об’єднаних сил. Своєю чергою, литовські колеги  дали високу оцінку діяльності Львівського прикордонного загону та Кінологічного навчального центру. Сторони відмітили позитивний досвід міжнародного співробітництва, зокрема у кінологічному спрямуванні, яке дає можливість здійснювати постійний обмін досвідом з підготовки інспекторів-кінологів між прикордонними відомствами обох країн», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу