На Львівщині презентували литовцям Кінологічний центр | Новини Львова

На Львівщині презентували литовцям Кінологічний центр

16:20 7 травня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

У Львівському прикордонному загоні й Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах на Львівщині побувала делегація із Литви.

Про це повідомили у вівторок, 7 травня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «У рамках співробітництва Державної прикордонної служби України і Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Лтовської Республіки відбувся візит литовської делегації в Україну. Зокрема делегація побувала у Львівському прикордонному загоні та Кінологічному навчальному центрі, що у Великих Мостах на Львівщині».

«Під час візиту литовським колегам було презентовано прикордонний загін та відділ прикордонної служби «Рава-Руська». Іноземну делегацію ознайомлено з характеристикою ділянки відповідальності, особливостями охорони та основними тенденціями правопорушень, з системою підготовки персоналу тощо. Крім того, делегація  на чолі з заступником командувача служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки  полковником Відасом Мачайтісом побувала у Кінологічному навчальному центрі», – поінформували також у ДПСУ.

«Іноземним колегам презентував навчальний заклад начальник Кінологічного навчального центру –  полковник Андрій Квартирук. Литовські прикордонники мали змогу ознайомитися з діяльністю та інфраструктурою навчального центру. Начальник центру відмітив, що Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби є ліцензованим навчальним закладом, на базі якого забезпечується підготовка, перепідготовка та підвищення професійної кваліфікації військовослужбовців відомства», – розповіли також у ДПСУ.

«У ході візиту делегацію також ознайомили з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин», – повідомили також у ДПСУ.

«Крім того, гостям з Литви продемонстрували озброєння та техніку, яку прикордонники використовують для захисту державного кордону, в тому числі і в районі проведення операції Об’єднаних сил. Своєю чергою, литовські колеги  дали високу оцінку діяльності Львівського прикордонного загону та Кінологічного навчального центру. Сторони відмітили позитивний досвід міжнародного співробітництва, зокрема у кінологічному спрямуванні, яке дає можливість здійснювати постійний обмін досвідом з підготовки інспекторів-кінологів між прикордонними відомствами обох країн», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:05 9 серпня 2020 р.

Укуси змій: Львівщина поступилася першістю

З початку року в Україні 36 людей постраждали від укусів змій. З них шестеро — діти. Найбільше постраждалих зафіксовано у Житомирській, Запорізькій, Львівській та Донецькій областях.

Рубрика: Ситуації

11:56 9 серпня 2020 р.

Шість разів туристи, які піднімалися на Говерлу, викликали рятувальників

8 серпня о 12:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що під час сходження на гору Говерла "зеленим маршрутом" в складі групи туристів (25 чоловік з міста Луцьк), в районі Малої Говерли стало зле одному із туристів 1972 р.н., потрібна допомога у транспортуванні його до підніжжя гори.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу