На Львівщині повернули в сім’ї 28 дітей

12:40 15 жовтня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

2019 року працівники служб у справах дітей спільно з представниками органів внутрішніх справ та соціальних служб провели у Львівській області 874 профілактичні заходи й виявили 103 дитини без належної опіки батьків.

Про це, як повідомили у вівторок, 15 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, розповів сьогодні на брифінгу начальник Служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис. за його словами, «під час рейдів 71 дитину вилучили з вулиці, 32 – зі сімей.

«Щодо вікової категорії, то дев’ять дітей до шести років, 52 дитини – від шести до 14 років, 42 дитини – від 14 до 17 років», – поінформував також Володимир Лис. – Ми обстежили 1643 сім’ї і за неналежне виконання батьківських обов’язків попередили 798 батьків та 190 батьків рекомендували притягнути до відповідальності»

Володимир Лис також зазначив: «Під час рейдів виявили 18 порушень правил торгівлі спиртними напоями, попереджено вісьмох посадових осіб та сімох ініціювали притягнути до відповідальності. В сім'ї повернули 28 дітей, до навчальних закладів – 18. У притулок влаштували 51 дитину, а до закладів охорони здоров'я – шістьох».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу