На Львівщині шукають працю 19,7 тисячі безробітних

10:25 18 липня 2016 р.

  • 0
Львівський обласний центр зайнятості

Львівський обласний центр зайнятості
Фото: bezbroni.net

В обласному центрі зайнятості запевнили, що працевлаштували за шість місцяців 23,1 тисячі жителів нашої області.

«У січні-червні 2016 року Львівська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу 23,1 тисячі осіб, з котрих 15,9 тисячі належали до соціально вразливих верств населення (інваліди, випускники шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, батьки з малолітніми дітьми, звільнені з місць відбуття покарання, особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років тощо)», – повідомили сьогодні, 18 липня, в «Щоденному Львову» у Львівському обласному центрі зайнятості, де також поінформували:

«Упродовж піврічного періоду посередницькі послуги у базових центрах зайнятості отримували 43,9 тисячі безробітних. Окрім активного пошуку роботи, їм надавалися консультації з питань профорієнтації, відкриття власної справи, організовувалося навчання для здобуття актуальних професій чи підвищення рівня фахової компетенції. 

Цьогоріч усі центри зайнятості області почали працювати за новим регламентом роботи щодо задоволення потреб тимчасово непрацюючих краян і працедавців. Завдяки запровадженим інноваціям з 48,2% до 54,5% зросли обсяги працевлаштування шукачів роботи до надання статусу безробітного, збільшилася чисельність поданих до центру зайнятості вакансій, відповідно зменшилася диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили: якщо на кінець січня на одне вільне місце праці претендували 13 осіб, то на початку липня за одну вакансію конкурували вісім безробітних.

Про це розповів зазначив Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, станом на 1 липня 2016 року найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом і працівників сфери торгівлі та послуг, найменший – на технічних службовців, кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства.

Через відсутність місць праці на постійній основі 4,3 тисячі безробітних упродовж шести місяців цього року брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 5,9 тисячі охоплено професійним навчанням. Завдяки консультаційній та фінансовій підтримці служби зайнятості 203 особи започаткували власну справу, а 454 безробітних, у тому числі 184 недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, працевлаштовані на новостворені робочі місця з відшкодуванням працедавцям витрат зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Станом на 1 липня 2016 року у банку даних числилося 2338 вакансій, а допомоги у працевлаштуванні потребували 19,7 тисячі безробітних. З котрих 16,4 тисячі осіб отримували матеріальне забезпечення».

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу