На Львівщині шукають працю 19,7 тисячі безробітних

10:25 18 липня 2016 р.

Львівський обласний центр зайнятості

Львівський обласний центр зайнятості
Фото: bezbroni.net

В обласному центрі зайнятості запевнили, що працевлаштували за шість місцяців 23,1 тисячі жителів нашої області.

«У січні-червні 2016 року Львівська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу 23,1 тисячі осіб, з котрих 15,9 тисячі належали до соціально вразливих верств населення (інваліди, випускники шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, батьки з малолітніми дітьми, звільнені з місць відбуття покарання, особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років тощо)», – повідомили сьогодні, 18 липня, в «Щоденному Львову» у Львівському обласному центрі зайнятості, де також поінформували:

«Упродовж піврічного періоду посередницькі послуги у базових центрах зайнятості отримували 43,9 тисячі безробітних. Окрім активного пошуку роботи, їм надавалися консультації з питань профорієнтації, відкриття власної справи, організовувалося навчання для здобуття актуальних професій чи підвищення рівня фахової компетенції. 

Цьогоріч усі центри зайнятості області почали працювати за новим регламентом роботи щодо задоволення потреб тимчасово непрацюючих краян і працедавців. Завдяки запровадженим інноваціям з 48,2% до 54,5% зросли обсяги працевлаштування шукачів роботи до надання статусу безробітного, збільшилася чисельність поданих до центру зайнятості вакансій, відповідно зменшилася диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили: якщо на кінець січня на одне вільне місце праці претендували 13 осіб, то на початку липня за одну вакансію конкурували вісім безробітних.

Про це розповів зазначив Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, станом на 1 липня 2016 року найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом і працівників сфери торгівлі та послуг, найменший – на технічних службовців, кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства.

Через відсутність місць праці на постійній основі 4,3 тисячі безробітних упродовж шести місяців цього року брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 5,9 тисячі охоплено професійним навчанням. Завдяки консультаційній та фінансовій підтримці служби зайнятості 203 особи започаткували власну справу, а 454 безробітних, у тому числі 184 недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, працевлаштовані на новостворені робочі місця з відшкодуванням працедавцям витрат зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Станом на 1 липня 2016 року у банку даних числилося 2338 вакансій, а допомоги у працевлаштуванні потребували 19,7 тисячі безробітних. З котрих 16,4 тисячі осіб отримували матеріальне забезпечення».

До теми

13:46 3 липня 2022 р.

Російський катер, який може перевозити 20 десантників, підірвався в акваторії Маріуполя

Сьогодні, 3 липня, надійшло офіційне підтвердження про те, що в четвер, 30 червня, десантний катер проєкту 1176 «Акула» Чорноморського флоту росії підірвався на міні в акваторії Маріуполя.

Рубрика: Ситуації

22:59 2 липня 2022 р.

Білорусь взяла під приціл столиці ухвалення рішень, - Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в спробі завдати ракетний удар по території Білорусі і оголосив, що білоруські військові отримали наказ завдати удар по кількох столицях у випадку обстрілу білоруської території.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу