На Львівщині потребують допомоги в пошуку місця праці 268 учасників війни на сході України, – ЛОЦЗ

17:48 16 липня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

В обласному центрі зайнятості запевняють: «Роботою забезпечено 44 колишніх армійців, 37 залучено до професійного навчання, 10 – до тимчасової зайнятості».

«Львівський обласний центр зайнятості надає дієву підтримку внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО», – повідомили сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Зі жовтня минулого року до 9 липня цього року послуги у центрах зайнятості області отримували 1405 внутрішньо переміщених осіб, із них 902 офіційно визнані безробітними. До трудової діяльності вдалося повернути лише 346 осіб, тобто кожного четвертого. Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Примітно, що 17 переселенців скористалися можливістю, за консультаційної та фінансової підтримки служби зайнятості, організувати власний бізнес. Ще 138 осіб через відсутність роботи на постійній основі зголосилися взяти участь у роботах тимчасового характеру, 119 новосельців за скеруванням ЦЗ проходили професійне навчання. Станом на 09.07.2015 року, з метою працевлаштування, у центрах зайнятості області продовжують отримувати соціальні послуги 685 жителів Криму та Донбасу.

З січня до 9 липня цього року з-посеред вразливих верств населення послуги у сфері працевлаштування отримували 327 демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, з них 308 зі статусом безробітного. Роботою забезпечено 44 колишніх армійців, 37 залучено до професійного навчання, 10 – до тимчасової зайнятості.

Станом на 09.07.2015 року, допомоги у пошуку місця праці потребує 268 жителів області, що брали участь в антитерористичній операції. У відділі організаційної та інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості повідомили також:

«28 учасників бойових дій, повернувшись до мирних буднів, вирішили зайнятися бізнесовою діяльністю. Попередньо вони побували на тематичних семінарах, що проводяться у центрах зайнятості, вивчили у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості програму «Основи ведення підприємницької діяльності», а, зареєструвавшись як суб’єкти господарської діяльності, отримали стартові кошти у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи.

Тепер вони реалізовуватимуть свої задуми у різних галузях економіки: хтось заснував стрейкбол-клуб і організовує дозвілля краян, інші виготовляють сучасні меблі чи вирощують городину у теплиці. Є й такі, хто відважився відроджувати сільське господарство, відгодовуючи на міні-фермах свиней чи розводячи курей-несучок».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу