На Львівщині посилять охорону автостанцій, аеропорту та інших об’єктів транспортної інфраструктури

10:48 6 лютого 2015 р.


Фото: vv.gov.ua

Як повідомили у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, «питання посилення охорони об’єктів транспортної інфраструктури, таких як автостанції та аеропорт, сьогодні, 5 лютого, обговорили під час спільної наради правоохоронці, представники СБУ та керівники служб безпеки станцій та вокзалів».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомили, що питання посилення охорони об’єктів транспортної інфраструктури, таких як автостанції та аеропорт, сьогодні, 5 лютого, обговорили під час спільної наради правоохоронці, представники СБУ та керівники служб безпеки станцій та вокзалів. У повідомленні також конкретизують:

«Нарада відбулась під керівництвом начальника ГУМВС України у Львівській області, полковника міліції Дмитра Загарії. Також були присутні заступник начальника ГУМВС України у Львівській області – полковник міліції Сергій Маруняк, начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України уЛьвівській області – полковник міліції Андрій Гребенюк, начальник Штабу ГУМВС України у Львівській області – полковник міліції Юрій Гладун, представники СБ України та керівники служб безпеки аеропорту та автостанцій Львова.

Питання безпеки стало особливо гостро від часу скоєння терористичних актів у деяких містах України. Головним завдання для правоохоронців сьогодні єунеможливлення проведення подібних актів на об’єктах транспортноїінфраструктури Львова та області, особливо у місцях великого скупчення людей і зведення до нуля саму можливість виникнення таких загроз.

Учасники наради домовились про чітку взаємодію міліції, СБУ та службохорони вокзалів та станцій, а також розробили систему першочергових заходів, які необхідно провести для того, аби громадяни почували себе вбезпеці, а можливості здійснення провокацій чи терористичних актів булиусунуті. В першу чергу сторони домовились про централізовану систему оповіщення громадян про небезпеки та про порядок дій під час виникнення загрози чивиникненні підозри про можливу загрозу.

На усіх автостанціях, вокзалах та в аеропорті будуть вивішені відповідні інформаційні матеріали, а диспетчери через гучний зв'язок щогодини повідомлятимуть про це пасажирів. Для дільничних інспекторів міліції, котрі зараз патрулюють місто спільно з курсантами ЛьвДУВС, будуть внесені зміни у маршрути патрулювання.

Тепер ці маршрути обов’язково включатимуть території станцій, вокзалів та аеропорту. Служби безпеки об’єктів транспортної інфраструктури оперативно інформуватимуть правоохоронців про виявлених підозрілих осіб та предмети, а також надаватимуть матеріали відеофіксації.

До заходів по унеможливленню провокацій та терористичних загроз будутьзадіяні наряди патрульної служби міліції, працівники Державної службиохорони та Державтоінспекції. Окрім того, учасники наради домовились про те, що найближчим часом на одному з перелічених об’єктів будуть проведені навчання з метою перевіритина практиц ефективність взаємодії між службами та виявити усі проблемні моменти забезпечення антитерористичних заходів».

dailylviv.com

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу