На Львівщині поменшало податкових боргів

12:15 14 серпня 2018 р.

  • 0
  • 669


Фото: facebook.com/sfs.lviv

В обласному управлінні ДФС запевнили: «Впродовж січня-липня 2018 року погашення податкового боргу склало 210,9 млн. гривень».

У Головному управлінні ДФСу Львівській області повідомили у вівторок: «За даними інформаційних систем, станом на 1 серпня, сума податкового боргу до зведеного бюджету склала, 3233,8 млн. гривень. З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року описано майна в податкову заставу на суму 314,3 млн. гривень, направлено 247 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 191,9 млн. гривень судами задоволено 55 позов на суму 22,8 млн. гривень стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 5,7 млн. гривень, направлено 15 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 26,5 млн. гривень задоволено чотири позови щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 8,1 млн. гривень».

«У результаті цих та інших заходів упродовж січня-липня 2018 року погашення податкового боргу склало 210,9 млн. гривень. У тому числі живими коштами – 176,5 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), списання боргу – 34,4 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності)», – поінформували такожна сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 24 травня 2019 р.

У Львові розпочалося обговорення детального плану території

У п’ятницю, 24 травня, розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиці Ярославенка у Львові, яке триватиме до 24 червня 2019 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 573

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу