На Львівщині планують відкрити новий пункт перетину кордону

17:32 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: polskieradio.pl

Голови Львівської ОДА та облради – відповідно, Маркіян Мальський та Олександр Ганущин – обговорили зі старостою Бескидського повіту Польщі Мареком Андрухом перспективи відкриття нового пункту перетину кордону «Боберка-Смольник», одного з чотирьох запланованих на державному рубежі України.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, «Польське радіо», де також розповіли: «Вартість капітального ремонту пункту пропуску «Боберка-Смольник» становитиме 671 мільйон гривень. Голова Турківської райради Володимир Лозюк зауважив, що будівництво нового пункту пропуску «Боберка-Смольник» спростить перетин кордону з Польщею не лише жителям Львівщини, але й інших областей. За його словами, це дозволить теж поліпшити економічну та соціальну ситуацію у цьому регіоні».

«Боберка-Смольник» - один із чотирьох нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею, які планують збудувати найближчим часом. Йдеться про пункти пропуску «Лопушанка-Міхновець (Львівська область), «Адамчуки-Збереже» (Волинська область»), «Лубня-Волосате» (Закарпатська область). Сьогодні у Львівській області є шість пунктів пропуску на кордоні з Польщею», – поінформувало також «Польське радіо».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 19 лютого 2020 р.

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія братиме участь у цих змаганнях уперше.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу