На Львівщині планують відкрити новий пункт перетину кордону

17:32 30 вересня 2019 р.


Фото: polskieradio.pl

Голови Львівської ОДА та облради – відповідно, Маркіян Мальський та Олександр Ганущин – обговорили зі старостою Бескидського повіту Польщі Мареком Андрухом перспективи відкриття нового пункту перетину кордону «Боберка-Смольник», одного з чотирьох запланованих на державному рубежі України.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, «Польське радіо», де також розповіли: «Вартість капітального ремонту пункту пропуску «Боберка-Смольник» становитиме 671 мільйон гривень. Голова Турківської райради Володимир Лозюк зауважив, що будівництво нового пункту пропуску «Боберка-Смольник» спростить перетин кордону з Польщею не лише жителям Львівщини, але й інших областей. За його словами, це дозволить теж поліпшити економічну та соціальну ситуацію у цьому регіоні».

«Боберка-Смольник» - один із чотирьох нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею, які планують збудувати найближчим часом. Йдеться про пункти пропуску «Лопушанка-Міхновець (Львівська область), «Адамчуки-Збереже» (Волинська область»), «Лубня-Волосате» (Закарпатська область). Сьогодні у Львівській області є шість пунктів пропуску на кордоні з Польщею», – поінформувало також «Польське радіо».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу