На Львівщині підвищили пенсії в середньому на 185 грн

12:17 4 травня 2020 р.

Фото до новини

У Львівській області індексовано пенсії з 1 травня. Величину пенсій підвищено 491 тисячі осіб. Середня величина підвищення – 185,13 гривень.

Про це інформує ГУ ПФУ у Львівській області.

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Відповідно до згаданого рішення Уряду, розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 гривень.

Крім того враховано, що розмір пенсійних виплат у одержувачів пенсій, призначених згідно з Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки), не може бути нижче 2 100 гривень.

Перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень) 591 тис. пенсіонерів області. Пенсії підвищено 491 тис. осіб. Середня величина підвищення – 185,13 гривень.

Виплата проіндексованих пенсій буде проводитись з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.

Довідково: перерахунок пенсій проведено згідно з Порядком проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 124.

Нагадаємо, МОЗ вимагає звіту в ЛОДА за 300-відсоткові виплати медикам.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини