На Львівщині підвищуватимуть рівень обізнаності населення в питаннях безпеки

11:30 3 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із представниками Консультативної місії Європейського Союзу, аби узгодити вектори подальшої співпраці.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Очільник області привітав гостей на Львівщині та висловив вдячність за посилений інтерес Місії до розвитку співробітництва із Львівською областю».

Голова ОДА наголосив: «Ми цінуємо вагомий внесок Консультативної Місії ЄС у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки в області, практичну підтримку заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС, зокрема успішні проєкти з реформування поліції Львівщини та проєкти зі сприяння дорожньої безпеки в області».

«У ході розмови сторони порушили питання напрацювання нових напрямів діяльності Координаційної ради безпеки у Львівській області, а також наголосили на потребі продовження реформ у сфері судочинства», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Консультативна місія Європейського Союзу розробила й підтримала впродовж трьох років роботи у Львівській області реалізацію декількох інформаційних кампаній щодо безпеки. Планується продовжувати таку роботу», – зазначив голова Консультативної місії ЄС в Україні Антті Хартікайнен.

«Декілька інформаційних та освітніх кампаній будуть розроблені та впроваджені робочими групами. Шляхом проведення щомісячних семінарів за підтримки КМЄС планується запровадити такі напрямки діяльності, як громадські кампанії, дні відкритих дверей, семінари та тренінги з залученням громадськості та студентів, що дозволять підвищити рівень обізнаності населення у питаннях безпеки», – розповів також Антті Хартікайнен.

«Грунтуючись на результатах опитування громадської думки щодо ставлення населення до питань безпеки у Львівській області, Львівське регіональне представництво КМЄС запропонувало ЛОДА додатково створити чотири міжвідомчі робочі групи. Зокрема – по боротьбі з корупцією, з безпеки дітей, щодо майнових злочинів, щодо роботи над проблемою зловживання алкоголем та наркотичними речовинами», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації