На Львівщині під охороною міліції – вже більше 20-ти шкіл і дитячих садочків (відео)

18:05 3 жовтня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили в п’ятницю у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, на даний час підрозділами ДСО у Львівській області охороняється вже більше 20-ти навчальних закладів.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 3 жовтня, що на даний час підрозділами ДСО у Львівській області охороняється вже більше 20-ти навчальних закладів. У повідомленні також конкретизують:

«Подбати про безпеку своїх дітей у школах та дитячих садочках – завдання для дорослих. В першу чергу, звичайно, для адміністрації та вчителів. І не в останню чергу – для самих  батьків. У деяких навчальних закладах Львова та області про це вже подбали – охорону громадського порядку там забезпечують працівники Державної служби охорони.

«Підрозділами ДСО проводиться відповідна робота щодо забезпечення безпеки навчального закладу – в першу чергу шкіл і садочків. З початку навчального року проводимо відповідну роботу щодо забезпечення належної охорони з батьками, тобто з батьківськими комітетами, з директорами шкіл», – розповів заступник начальника Управління державної служби охорони при Головному управлінні МВС України у Львівській області підполковник міліції Володимир Сарамака.

Напевне, не варто довго пояснювати дорослим людям про всі переваги того, що охорону порядку будь-де, а тим більше у навчальному закладі, забезпечує спеціально навчена людина у формі.

Для довідки: Завдання, які можуть виконувати працівники ДСО у навчальних закладах :

забезпечення порядку

недопущення сторонніх осіб у приміщення та на територію навчального закладу

не допускати залишення приміщення навчального закладу учнями без дозволу вчителя

попередження та втручання у конфліктні ситуації

реагування на виявлення підозрілих предметів у приміщенні або на території навчального закладу

профілактика правопорушень.

«В нас є спеціально підготовлені працівники цивільної охорони, одягнуті у формений одяг, забезпечені відповідним екіпіруванням, які можуть в будь-який час вплинути на стан справ у навчальному закладі. В разі виявлення порушень в найкоротший термін викликати наряд міліції ДСО, який прибуває за лічені хвилини» - зазначив Володимир Сарамака.

На даний час підрозділами ДСО у Львівській області охороняється вже більше 20 навчальних закладів, також проводиться відповідна робота з директорами шкіл та батьківськими комітетами ще десятка відповідних навчальних закладів».


Відео: Програма захисту

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу