На Львівщині перевіряли чотири неправдиві повідомлення про замінування

09:15 16 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

1300 людей були евакуйовані зі санаторіїв «Кристал» та «Алмаз».

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомили у вівторок, 16 липня: «15 липня о 09:15 на телефон «102» Головного управління поліції у Львівській області надійшло від служби охорони звернення про те, що на електронну пошту санаторію «Кристал» у Трускавці надійшло повідомлення про замінування вищевказаного закладу і на пошук вибухового пристрою надано 24 години. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось».

«На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил цивільного захисту області.
Крім цього, додатково обстежено приміщення санаторію «Алмаз», оскільки у санаторіїв «Кристал» та «Алмаз» спільна адреса електронної пошти. О 17:51 обстеження санаторіїв «Кристал» та «Алмаз» було завершено. З санаторіїв було евакуйовано близько 1300 осіб (1100 відпочиваючих та 200 персоналу). Вибухового пристрою не виявлено», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«15 липня о 09:55 на телефон «102» ГУ НП України у Львівській області надійшло звернення від служби охорони про те, що на електронну пошту Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу на вулиці Авіаційній у Львові надійшло повідомлення про замінування підприємства і на пошук вибухового пристрою надано 24 години. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось», – розповіли також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова. О 15:00 обстеження було завершено. З території заводу було виведено 646 осіб працівників. Вибухового пристрою не виявлено», – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«15 липня, о 11:55 на телефон «102» Головного управління поліції у Львівській області надійшло звернення про те, що на електронну пошту діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу «Rixos-Prykarpatty» в Трускавці надійшов лист про замінування вищевказаного комплексу і на пошук вибухового пристрою надано 24 години. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил цивільного захисту області. О 16:45 обстеження було завершено. З комплексу було евакуйовано близько 410 осіб (310 відвідувачів та 100 персоналу). Вибухового пристрою не виявлено», – розповіли також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«15 липня, о 15:35 на телефон «102» Головного управління поліції у Львівській області надійшло звернення від служби охорони про те, що на електронну пошту готельно-курортного комплексу «Карпати» в Трускавці надійшло повідомлення про замінування вищевказаного комплексу і на пошук вибухового пристрою надано 24 години. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось», – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«На місці ймовірного замінування працювали підрозділи сил цивільного захисту області. О 20:20 обстеження було завершено. З комплексу було евакуйовано близько 650 осіб (300 відпочиваючих та 350 персоналу). Вибухового пристрою не виявлено», – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини