На Львівщині перерахували бюджетам 25 мільярдів гривень

14:48 8 липня 2019 р.


Фото: zaxid.media

У першому півріччі 2019 року до всіх рівнів бюджетів, в тому числі державного, Львівщина залучила податків і зборів на суму 25 млрд. гривень.

Про це, як повідомили в понеділок, 8 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розровів сьогодні під час апаратної наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос. За його словами, зокрема, до місцевих бюджетів перерахували 8,4 млрд. гривень, а до державного бюджету – 16, 6 млрд. гривень.

«З них митними органами мобілізовано 10 млрд. гривень, податковими – шість мільярдів гривень. За рахунок надходжень до державного бюджету повернуто до області трансферти  з державного бюджету на суму 9,1 млрд. гривень. І разом надходжень до місцевих бюджетів фінансовий ресурс місцевих бюджетів становить 17, 5 млрд. гривень, з них бюджет міст і районів – 11,1 млрд. гривень, і обласний 6,4 млрд. гривень», – поінформував також Іван Нос.

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу