На Львівщині передбачено підтримати родини учасників війни 27-ма мільйонами гривень

17:59 15 серпня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на сьогодні в 2016 році виплачено допомогу 3887 учасникам АТО на суму 11,6 млн. гривень».

«В області продовжує діяти Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки. На поточний рік Програмою передбачені видатки в сумі 26,9 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 15 серпня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, в рамках Програми 35 родин загиблих під час АТО воїнів отримали матеріальну  допомогу в розмірі  по 100 тисяч гривень. Демобілізовані воїни, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, та повертаються з  АТО, отримують одноразову матеріальну  допомогу в розмірі по три тисячі гривень.

Станом на сьогодні в 2016 році виплачено допомогу 3887 учасникам АТО на суму 11,6 млн. гривень. Всього із врахуванням минулого року, зазначену допомогу отримали 7887  демобілізованих.

Окрім того, щомісячно 179 дітей військовослужбовців та добровольців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, та Героїв Небесної Сотні, отримують по 2,5 тисячі гривень. Виплати  здійснюються дітям у віці до 18 років та  в разі навчання на денній формі в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до закінчення навчання, але не довше, ніж до досягненнями ними 23 років.

Відшкодовано витрати, пов’язані з наданням пільг на житлово комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, та послуги зв’язку сім'ям загиблих під час Революції Гідності на загальну суму 90,9 тисячі гривень. Також 159-ти родинам загиблих учасників АТО відшкодовано по 17 тисяч гривень за встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих. Загальна сума відшкодування становить 2,7 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу