На Львівщині отримують житлову субсидію 350764 сім’ї

17:00 27 липня 2016 р.


Фото: brovari.kiev.ua

Органи соціального захисту населення провели перерахунок призначення житлових субсидій 117 689 сім’ям, які одержують субсидію з травня-липня 2015 року на наступний річний термін.

«Станом на 27 липня у Львівській області житлову субсидію одержують 350 764 сім’ї», – Про це повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області. Про це повідомив директор  департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк, який також зазначив: «Середній розмір одержаної субсидії в середньому становить 177 гривень, середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1396 гривень. На даний час органи соціального захисту населення провели перерахунок призначення житлових субсидій 117 689 сім’ям, які одержують субсидію з травня-липня 2015 року на наступний річний термін. Органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує».            

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу