На Львівщині отримують субсидії більше 220 тисяч сімей

16:30 8 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Більше 207 тисяч домогосподарств на Львівщині отримують субсидію у готівковій формі, ще більше 13 тисяч – у грошовій.

Про це, як повідомили в понеділок, 8 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів сьогодні під час апаратної наради заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Віктор Степанюк. За його словами, з початку року змінився підхід в нарахуванні житлових субсидій.

«Для тих, хто подав на субсидію до січня 2019 року діє готівкова форма, тобто виплати всієї суми субсидії «на руки» одержувачу, після чого він самостійно має сплатити за послуги. Для  тих, хто подав заяву після січня діє грошова форма, тобто «Ощадбанк» спрямовує кошти надавачам послуг, після чого одержувач доплачує різницю. У випадку грошової форми зекономлену суму в кінці опалювального періоду можна забрати готівкою», – зазначив також Віктор Степанюк.

«Повторно у травні необхідно буде звернутися орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб,  тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати, а також тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року. Всім іншим субсидію буде перераховано автоматично», – поінформували також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів