На Львівщині отримають матеріальну допомогу демобілізовані воїни АТО, – ЛОДА

15:50 1 липня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Директор департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк запевнив у п’ятницю: «Через органи соціального захисту населення у Львівській області проводиться виплата матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби».

Як повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, директор департаменту соціального захисту ЛОДА Василь Мартиняк, також поінформували:

«Розмір допомоги – середня  заробітна плата на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях та мінімальна заробітна плата, встановлена на день призову для громадян, які до призову не працювали. Від початку 2015 року в цілому по області зазначену  матеріальну  допомогу  отримали 767 військовослужбовців  на суму 939 тисяч гривень.

Військові комісаріати протягом 15 днів з дати взяття особи на військовий облік звертаються з поданням про виплату матеріальної  допомоги. Виплата здійснюється органами соцзахисту населення протягом місяця з дня взяття відповідної  особи на військовий  облік у встановленому  законодавством порядку».

dailylviv.com

До теми

11:20 7 березня 2021 р.

8 березня учасники Феміністичного маршу у Львові вимагатимуть захисту від ґвалтувань. Свободи та безпеки

8 березня, у День захисту прав жінок, о 13:00 на площі Ринок у Львові пройде Феміністичний марш, який організовує ГО "Центр "Жіночі перспективи".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу