На Львівщині отримали одноразову грошову виплату 37 сімей полеглих у зоні АТО

17:40 29 вересня 2014 р.


Фото: facebook.com/novagazeta

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласного військкомату, документи ще понад 30-ти сімей знаходяться на розгляді у Києві в Департаменті фінансів Міноборони.

У прес-службі обласного військкомату повідомили сьогодні, 29 вересня,що у Львівській області від початку проведення Антитерористичної операції 37 родинам загиблих у зоні АТО було виплачено 22 мільйони 533 тисячі гривень. У повідомленні також зазначено:

«Львівський обласний військовий комісаріат забезпечив виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 609 тис. грн. кожній сім’ї. Документи ще понад 30-ти сімей знаходяться на розгляді у Києві в Департаменті фінансів МО України.

Виплата допомоги буде здійснена Львівським ОВК після прийняття відповідного рішення та надходження фінансування. Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну № 975 від 25 грудня 2013 року, сім’ї військових, які загинули в зоні Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, можуть претендувати на одноразову страхову виплату з держбюджету у розмірі 500 прожиткових мінімумів, а це – 1218 гривень для працездатних осіб».

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, в прес-службі обласного військкомату.

dailylviv.com

До теми

11:25 24 лютого 2021 р.

Знущання над тваринами на Львівщині: чому закон безсилий?(відео)

Сьогодні, 24 лютого, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Найбільш резонансні випадки жорстокого поводження з тваринами на Львівщині. Чому погано працює закон і як зробити покарання за злочин невідворотним?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу