На Львівщині оголошено відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур

17:05 20 липня 2015 р.


Фото: slideshare.net

Документи претендентів прийматимуть з 20 липня до 2 серпня 2015 року.

На Львівщині оголошено відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників. Уперше участь можуть взяти всі юристи з п’ятирічним досвідом роботи. Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року.

Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника: громадянство України; повна вища юридична освіта;

стаж роботи в галузі права не менше 5-ти років або стаж роботи на посаді прокурора не менше трьох років; дієздатність; вільне володіння державною мовою; управлінсько-організаторські здібності; високий рівень морально-ділових якостей; відсутність незанятої або непогашеної судимості; не притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення; відсутність захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків прокурора.

Основні обов’язки: організовувати діяльність місцевої прокуратури; представляти місцеву прокуратуру у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, особами, підприємствами, установами, організаціями та ін.; здійснювати інформаційно-аналітичне забезпечення прокурорів з метою підвищення якості виконання ними своїх функцій; контролювати ведення та аналіз статистичних даних; забезпечувати виконання вимог щодо підвищення кваліфікації прокурорів місцевої прокуратури; організовувати вивчення та узагальнення практики застосування законодавства виконує інші повноваження, передбачені законодавством України;

керівник призначає та звільняє працівників в порядку, встановленому законодавством України; у разі відсутності керівника місцевої прокуратури заступник здійснювати його повноваження.

Всю детальну інформацію про порядок проведення чотирирівневого конкурсу, повний перелік необхідних документів та адреси центрів прийому документів можна знайти у відповідному розділі на офіційному сайті Генеральної прокуратури України за посиланням http://www.gp.gov.ua/ua/reforms. Документи на керівні посади місцевих прокуратур у Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Львівській областях приймаються за адресою: м. Львів, проспект Шевченка,17/19, щоденно, з 09.00 до 18.00.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу