На Львівщині облаштують ще 226 пішохідних переходів і 25 «розумних» світлофорів | Новини Львова

На Львівщині облаштують ще 226 пішохідних переходів і 25 «розумних» світлофорів

12:00 12 грудня 2018 р.

  • 0
2018 року облаштували пішохідний перехід у селищі Великий Любінь

2018 року облаштували пішохідний перехід у селищі Великий Любінь
Фото: loda.gov.ua

У Львівській обласній державній адміністрації відбулася завершальна прес-конференція інформаційної кампанії «Не жени, Україно!».

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло повідомив на завершальній прес-конференції інформаційної кампанії «Не жени, Україно!»: «На Львівщині реалізовується низка заходів, які спрямовані на підвищення безпеки на дорогах області. Ми розпочали роботу ще у 2016 році і були першою областю в Україні, яка мала окремо діючу програму. Загалом за останні три роки ми інвестували виключно з обласного бюджету 50 мільйонів гривень саме в інфраструктурні заходи, які підвищують безпеку дорожнього руху».

«За цей час облаштували понад 270 пішохідних переходів та понад 12 світлофорних об’єктів. Цього року ми ввели пілотний напрямок – це капітальні ремонти залізничних переїздів. І ми розуміємо, що дорожньо-транспортні пригоди, які стаються на залізничних переїздах, на жаль, у більшості призводять до летальних наслідків», – зазначив такожРоман Кокотайло.

За його словами, у планах на наступний рік облаштувати на Львівщині ще 226 нових пішохідних переходів, встановити 25 нових «розумних» світлофорів та покращити стан автомобільних доріг області. Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації