На Львівщині 35 учнів не пішли до школи

11:29 17 вересня 2013 р.

Як встановлено під час профілактичного заходу «Урок» – через безвідповідальність батьків

Під час Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на Львівщині, зокрема, виявлено аж 35-х неповнолітніх, які не приступили до навчання. Повідомляючи про це, ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області додає: «Із них 35 – через безвідповідальність батьків».

Відтак працівники ОВС області склали під час профілактичного заходу «Урок» 54 адмінпротоколів. Усі – «за ознаками статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язку щодо виховання дітей). Ще 17 адміністративних протоколів складено за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Але притягнуто до відповідальності «аж»... одну посадову особу – за порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. Та чи не замало?.. Адже правоохоронцями скеровано до установ і організацій 78 інформацій «щодо усунення причин та умов, які сприяли вчиненню правопорушень та ухиленню дітей від навчання».

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу