На Львівщині навчатимуть вести бої в містах

11:10 3 вересня 2019 р.

Фото Новини


Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Львівщині будують полігон для навчання особового складу вести бойові дії в умовах міста.

Про це повідомили у вівторок, 3 вересня, у Генеральному штабі Збройних Сил України, де також поінформували:: «Відтепер на підготовку окремих підрозділів до дій уночі витрачають 70% навчального часу. Про це на брифінгу розповів перший заступник начальника Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Ігор Подолян».

«У цьому напрямку були проблеми. І сьогодні рішенням начальника Генерального штабу визначений чіткий перелік підрозділів зі складу кожної бригади, які мають відповідне обладнання для навчання вночі. Розподіл навчального часу в них становитиме 30/70. Тобто 70 % загального часу витрачатиметься на те, щоб виконувати відповідні навчально-бойові завдання під час бойової підготовки вночі», – зазначив офіцер.

«Важливе питання – застосування підрозділів на урбанізованій місцевості. Ми знаємо, що окремі регіони країни – це суцільні міста, села, що перетікають з одного в друге. Це підштовхує нас до того, щоби навчати війська воювати в містах», – поінформував також Ігор Подолян.

«Щоправда, полігона, що імітує таку місцевість, немає. Тому будуємо відповідний навчальний об’єкт, який дозволятиме нам «вести бій» у місті. У нас десь близько 40 % готовності цього об’єкта у Старичах. На наступний рік передбачені серйозні капіталовкладення для того, щоб завершити до 2021 року його обладнання», – повідомив також заступник начальника Головного управління підготовки ЗСУ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу