На Львівщині навчалися військовослужбовці служби правопорядку

12:00 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Взвод військовослужбовців Військової служби правопорядку Західного територіального управління проходив упродовж місяця спеціальну підготовку для того, щоб під час проведення міжнародних навчань «Rapid Trident» пройти оцінку першого рівня за стандартами НАТО.

Про це повідомили в міністерстві оборони України, де також розповіли: «З першого дня навчань наші правоохоронці брали участь в обороні базових містечок, супроводженні та охороні високоповажних осів, відбитті хімічного нападу та знешкодженні терористів. Останнім випробовуванням для військових правоохоронців стало випробовування натовпом».

«За задумом керівництва навчань, група офіцерів СШМШС під час переговорів з керівництвом щойно звільненого міста, потрапила у засідку, яку організували спеціально навчені та заслані провокатори. Вони підбурили місцеве населення до актів непокори», – поінформували також у міністерстві оборони.
«Життя українських воїнів опинилось під загрозою, адже самотужки впоратись з розгніваним натовпом їм було вже не під силу. Саме тоді і були екстрено викликані бійці взводу ВСП», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Складність завдання полягало в тому, що проти правоохоронців були нібито не озброєні, але агресивні та добре навчені, молоді люди спортивної статури. Тому втамувати конфлікт та визволити з блокади офіцерів СІМІС було потрібно без застосування вогнепальної зброї і бажано без активного застосування спецзасобів», – повідомили також у міністерстві оборони.

«З перших секунд в ряди бійців ВСП полетіли пластикові пляшки, наповнені піском. Та бійці ВСП, вміло захистившись щитами, відтіснили провокаторів та розблокували автомобілі з українськими військовими. За словами полковника ЗС Франції ДеТура, військовослужбовці підрозділу Військової служби правопорядку ЗС України, які брали участь у навчанні, добре виконали поставлені перед ними завдання і успішно пройшли перший етап оцінювання щодо взаємосумісності з підрозділами НАТО», – поінформували також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 21 лютого 2020 р.

ДТП зупинила у Львові трамваї

Дорожньо-транспортна пригода на вулиці Івана Франка зупинила у п’ятницю, 21 лютого, у Львові трамваї.

Рубрика: Ситуації

16:10 21 лютого 2020 р.

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У п’ятницю, 21 лютого, в районних адміністраціях Львова триватимуть до 17.00 чергові зустрічі у форматі «дня відкритих дверей» для учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і родичів полеглих на війні.

Рубрика: Ситуації

15:48 21 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Рубрика: Ситуації