На Львівщині натрапили на дві міни

09:38 19 червня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС на вилучення й знешкодження виявленого боєприпасів.

18 червня о 09:50 під час проведення демонтажних робіт літньої кухні на приватному подвір’ї на хуторі Романи поблизу села Думичі в Жовківському районі виявлено мінометну міну часів Другої світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України в Дрогобичі на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

18 червня о 12:30 під час проведення земляних робіт на цвинтарі в селі Коросниця Дрогобицького району також виявлено мінометну міну часів Другої світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України в Дрогобичі на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу