На Львівщині намагаються припинити нелегальні перевезення

16:32 26 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації спільно із Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками патрульної поліції Львова здійснили заходи державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Перевірку здійснили 25 липня на виконання протоколу міжвідомчої наради, плану заходів, затверджених міністерством інфраструктури України щодо боротьби з нелегальними перевезеннями та розпорядження Львівської обласної державної адміністрації «Про утворення робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень».

«За результатами проведеної спільної перевірки виявлено факти надання послуг без дозвільних документів з перевезення пасажирів автомобільним транспортом сполученням «Рудно-Львів». Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області складено протокол про порушення вимог статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» та вимог частини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Протокол про скоєння вказаного правопорушення буде скеровано на розгляд до Залізничного районного суду Львова. Перевезення пасажирів здійснювалось автобусом «Mersedes», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Нелегальні пасажирські перевезення – це недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення наших з вами прав бути комфортно і безпечно перевезеними, це нехтування елементарними правилами безпеки. Тож для Укртрансбезпеки як органу центральної влади, який реалізовує державну політику із забезпечення безпеки перевезень, боротьба із нелегальними перевізниками є одним із першочергових завдань», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини