На Львівщині найліпше – відпочивати, найгірше – займатися підприємництвом, – соціологія | Новини Львова

На Львівщині найліпше – відпочивати, найгірше – займатися підприємництвом, – соціологія

10:42 17 грудня 2018 р.

  • 0

Мешканці Львівщини найліпше оцінили рівень можливість відпочивати та проводити дозвілля, а також знайти роботу. Найгірше – займатися підприємництвом.

Про це сьогодні, 17 грудня, на прес-конференції "Представлення результатів масштабного соціологічного опитування, проведеного у листопаді-грудні 2018 р. у Львівській області, в рамках загальноукраїнського проекту "Портрети регіонів", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. 

- Можливості відпочинку та досягнення успіху відносно вище оцінюють мешканці обласного центру, знайти роботу і зайнятися підприємництвом – мешканцями Львова і малих міст, безпеки – у селах. Молодші та більш заможніші респонденти вище оцінюють рівень усіх можливостей, аніж старші та бідніші,- каже Олексій Антипович. 

За словами соціолога, 7-9% бачать високий економічний потенціал розвитку України, області та свого міста чи села у найближчі 5-10 років. Більше 40% оцінюють його на середньому рівні. Більше третини бачать низький потенціал, а 6-9% взагалі не бачать жодних можливостей для економічного зростання як в Україні, так і на місцях. Ліпше оцінюють потенціал росту мешканці обласного центру та молодші люди. 

Довідка

Соціологічна група «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада до 7 грудня 2018 року опитала мешканців Львівської області. Загалом у дослідженні за методом особистого інтерв’ю взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 12 липня 2020 р.

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

Через спалахи коронавірусу в сусідніх країнах угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Громадянам України, яка потрапила до "червоного списку", у в'їзді до Угорщини буде відмовлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу