На Львівщині надали «Руку допомоги» 538 безробітним

15:15 14 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У 2018 році у межах проекту «Рука допомоги», який втілюється міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в області працевлаштували 538 безробітних, а до громадських робіт залучили 78.

Про це, як повідомили в четвер, 14 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, йшлося сьогодні  у Києві під час круглого столу за участі представників міністерства соціальної політики України, Світового Банку та директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк. Зокрема, у межах заходу зазначили, що Львівська область має найкращі результати у реалізації проекту з поміж інших пілотних областей.

«Торік прийняли 145 рішень на надання фінансової допомоги для започаткування власної справи. Відтак, мешканці Львівщини реалізовують свої бізнес-ідеї у найрізноманітніших сферах – краси, громадського харчування, туризмі, аграрному секторі», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу