На Львівщині на одну вакансію − шестеро претендентів

13:22 16 вересня 2013 р.

55,7% із них – жінки

Упродовж січня-серпня 2013 року центри зайнятості області надавали соціальні послуги 76,9 тисячі осіб. 58,5 тисячі з них зареєстровані як безробітні. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

При цьому зауважує, що кожний п’ятий пошуковець роботи – житель Львова, 55,7% − жінки, 48,9% − молодь віком до 35 років, 40,8% − мешканці сіл, 39,0% − краяни з числа неконкурентоспроможних на ринку праці верств населення. А за освітнім поділом 34,5% безробітних мали професійно-технічну, 28,4% − повну вищу, 24,1% − базову чи неповну вищу освіту.

Натомість працевлаштування решти шукачів місця праці (13,0%) обмежувала наявність лише середньої освіти, відсутність необхідних умінь, навичок або досвіду роботи. За професійними ж ознаками найбільшу частку (16,9%), становили працівники сфери торгівлі та послуг, 15,5% − робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин, а також державні службовці, менеджери, працівники сільського господарства тощо.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості інформує також, що, порівняно з відповідним періодом минулого року, кількість вакансій у його базі зайнятості збільшилася з 41,5 до 42,2 тисячі. Актуальними станом на 1 вересня залишалися 4,0 тисячі вільних місць праці, у тому числі 2,1 тисячі − для робітників, 1,6 тисячі − для службовців, 0,3 тисячі − для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Відтак, за одну вакансію конкурували семеро службовців, вісім осіб без професії та п'ять представників робітничого фаху. А в середньому на одне робоче місце  шестеро безробітних.

Бо в січні-серпні цього року за сприяння центрів зайнятості області працевлаштувалися лише 29,1 тисячі осіб. У тому числі 493 − започаткували власну справу.

Професійну підготовку, перенавчання чи підвищення кваліфікації пройшли 8,5 тисячі краян. А 494 особи віком понад 45 років отримали ваучери для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Найбільш популярними напрямами навчання були розробка програмного забезпечення, землевпорядкування, комп’ютерні системи та мережі, а також професія електрогазозварника. В оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 7,2 тисячі осіб.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості інформує також, що, станом на перше вересня 2013 року, допомогу з безробіття у центрах зайнятості Львівщини отримували 19,7 тисячі осіб з 58,5 тисячі зареєстрованих у них безробітних.

Тому доти, поки влада не подбає нарешті про робочі місця для них, вона тільки дратуватиме своїми голослівними запевненнями про «покращення»...

dailylviv.com

До теми

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

09:35 2 березня 2021 р.

Один тиждень на усунення критичних вибоїн: поліція попередила дорожників

Учора усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області про усунення критичних вибоїн, що утворилися після зими. Дорожні організації мають на це один тиждень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу