На Львівщині на 47% зменшилась кількість податкових перевірок

14:48 21 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lvi

Підрозділи аудиту Головного управління ДФС у Львівській області провели у січні 2019 року 59 перевірок – на 53 перевірки, або на 47,3% менше, аніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Узгоджено результати по 55 перевірках. Крім цього, у січні цього року проведено 24 фактичних перевірки».

«За результатами проведених перевірок у січні 2019 року до бюджету донараховано узгоджених податкових зобов’язань, які пред‘явлено до сплати, на суму 29 мільйонів гривень. Рівень узгодженості за січень поточного року складає 48%. За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 11,3 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу