На Львівщині ліквідували 46 несанкціонованих сміттєзвалищ

17:30 22 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «З початку року на Львівщині ліквідували 46 діючих несанкціонованих сміттєзвалищ площею 26,14 га».

Про це, як повідомили в понеділок, 22 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

«У лютому в області нараховувалось 87 діючих несанкціонованих сміттзвалищ, площею 73,1 га. Cтаном на вересень на території області розташовано 41 діюче несанкціоноване сміттєзвалище Вродовж шести місяців ліквідували 46 діючих несанкціонованих сміттєзвалищ площею 26,14 га», – поінформував Руслан Гречаник.

«Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА також наголосив, що за три роки рекультивували майже 600 несанкціонованих сміттєзвалищ. Несанкціоновані сміттєзвалища, які знаходяться на території області обліковуються районними державними адміністраціями, а також Міністерством екології та природних ресурсів», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу