На Львівщині кулуарно формують «Корд», кіберполіцію, спецпідрозділ з боротьби з наркотиками, – Курбанов

16:17 30 грудня 2015 р.

У Львівській області вже відбувається переатестація колишніх міліціонерів, праціників УМВС, до нової поліції. Проте громадкість не має жодного доступу до цих атестаційних комісії.

Про це заявив голова Громадської ради при ГУ МВСУ у Львівській області Рустам Курбанов під час відкритих зборів Громадської ради, які відбулися сьогодні, 30 грудня, у Львівському прес-клубі.

 - Ще три тижні тому ми надіслали вимогу на ім`я президента, прем`єра, міністра внутрішніх справ, начальникові ГУ УМВС у Львівській області. Але так і не отримали жодної відповіді. Хоча мали отримати її буквально за три дні, - каже він.

 За його словами, зараз у Львівській області змінили лише 10 відсотків особового складу міліції.

 - Здійснено заміну всього 500-600 осіб. Це є патрульна поліція Львова. Вся прозорість та реформованість поліції у Львівській області на цьому закінчилася.

 Він стверджує, що вже зараз без участі громадкості формується "Корд", кіберполіція, спецпідрозділ з боротьби з наркотиками. Всі це  відбувається на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Але хто входить до атестаційних комісій і які вимоги до тих, хто атестує колишніх міліціонерів – невідомо.

 - Наша міліція мала рейтинг довіри – 5 відсотків, що і стало причиною реформування такого органу, каже Рустам Курбанов.

 За його словами, у Львівській області рапорти на звільнення написало сім тисяч осіб. З них близько п`яти тисяч - так звані атестовані працівники, які зараз на низькому старті очікують своєї переатестації і відповідного рішення – чи будуть вони працювати в поліції. Близько двох тисяч - вільнонаймані.

 - Якщо ГУ УМВС ліквідовується без правонаступництва, тобто територіальне управління поліції не буде відповідати за свого попередника, то що буде з цими людьми, якщо вони не пройдуть переатестацію? Що буде з їхнім місцем проживання на вулиці Виговського, де прописано близько 400-500 осіб? Що буде з їхніми вислугами, пенсіями, квартирними чергами?  Їм просто дадуть копняка, вони не отримають ніякої компенсації? Будуть через кілька десятків років роботи у міліції звільнені і змушені починати нову кар`єру в 35, 45 чи 50 років? І ніякої відповідальності обласне управління за це не понесе. Воно ліквідовується без правонаступництва і попередило про це, -  каже голова Громадської ради при ГУ УМВС у Львівській області.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу