На Львівщині готуються до перепису населення | Новини Львова

На Львівщині готуються до перепису населення

13:10 13 травня 2019 р.

  • 0


Фото: 1news.com.ua

На Львівщині розпочали підготовку до проведення перепису населення.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації. Керівник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна розповіла сьогодні, 13 травня, під час апаратної наради повідомила: «Всеукраїнський перепис населення запланували на 2020 рік. В межах процесу отримають достовірні, об’єктивні та цілісні данi про населення країни вцілому та в кожній адміністративно-територіальній одиниці.

«Перепис відбудеться у два етапи: інтернет-раунд та безпосереднє відвідування житлових будинків і отримання відповідей респондентів. Від того, наскільки якісно область підготується до перепису, залежить як відбудеться сам перепис», – зазначила також Світлана Зимовіна.

«Зараз триває робота зі створення реєстрів. Важливо мати багато реєстрів, адже перепис – безособовий. Перепис – це історія країни, це важливий елемент державотворення, тому закликаємо всіх до відповідальної позиції», – поінформувала також керівник обласного управління статистики.

«Перепис на Львівщині охопить 44 міста, 34 селища міського типу, 1850 сільських населених пунктів, 822 тисяч домогосподарств та 475 тисяч житлових будинків. У межах підготовки до перепису серед іншого сформують обласну комісію з питань сприяння проведення Всеукраїнського перепису населення 2020,  уточнять межі міських населених пунктів та актуалізують картографічний матеріал», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:05 9 серпня 2020 р.

Укуси змій: Львівщина поступилася першістю

З початку року в Україні 36 людей постраждали від укусів змій. З них шестеро — діти. Найбільше постраждалих зафіксовано у Житомирській, Запорізькій, Львівській та Донецькій областях.

Рубрика: Ситуації

11:56 9 серпня 2020 р.

Шість разів туристи, які піднімалися на Говерлу, викликали рятувальників

8 серпня о 12:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що під час сходження на гору Говерла "зеленим маршрутом" в складі групи туристів (25 чоловік з міста Луцьк), в районі Малої Говерли стало зле одному із туристів 1972 р.н., потрібна допомога у транспортуванні його до підніжжя гори.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу