На Львівщині готуються до перепису населення

13:10 13 травня 2019 р.


Фото: 1news.com.ua

На Львівщині розпочали підготовку до проведення перепису населення.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації. Керівник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна розповіла сьогодні, 13 травня, під час апаратної наради повідомила: «Всеукраїнський перепис населення запланували на 2020 рік. В межах процесу отримають достовірні, об’єктивні та цілісні данi про населення країни вцілому та в кожній адміністративно-територіальній одиниці.

«Перепис відбудеться у два етапи: інтернет-раунд та безпосереднє відвідування житлових будинків і отримання відповідей респондентів. Від того, наскільки якісно область підготується до перепису, залежить як відбудеться сам перепис», – зазначила також Світлана Зимовіна.

«Зараз триває робота зі створення реєстрів. Важливо мати багато реєстрів, адже перепис – безособовий. Перепис – це історія країни, це важливий елемент державотворення, тому закликаємо всіх до відповідальної позиції», – поінформувала також керівник обласного управління статистики.

«Перепис на Львівщині охопить 44 міста, 34 селища міського типу, 1850 сільських населених пунктів, 822 тисяч домогосподарств та 475 тисяч житлових будинків. У межах підготовки до перепису серед іншого сформують обласну комісію з питань сприяння проведення Всеукраїнського перепису населення 2020,  уточнять межі міських населених пунктів та актуалізують картографічний матеріал», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу