На Львівщині готують уже 21 ротацію вертолітного загону місії ООН у Ліберії, – Міноборони

12:34 12 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в четвер у прес-службі Міністерства оборони України, на Львівщині розпочалося злагодження 56-го окремого вертолітного загону нової ротації Місії ООН у Ліберії.

«На Львівщині розпочалося злагодження 56-го окремого вертолітного загону нової ротації», – повідомили сьогодні, 12 березня, в прес-службі Міністерства оборони України, конкретизуючи при цьому:

«На базі одного з полків армійської авіації розпочалося злагодження 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії. Це буде вже 21 ротація наших військовослужбовців до цієї африканської країни.

Навчання триватимуть до 22 березня, після чого розпочнеться сертифікація підрозділу. За цей час вертолітники пройдуть льотно-тактичну підготовку на гелікоптерах Мі-24 та Мі-8, водії виконають вправи водіння вантажних та легкових автомобілів, для зв’язківців запланована тактико-спеціальна підготовка. Також кожен військовослужбовець виконає вправи стрільб зі стрілецької зброї, метання імітаційних та бойових гранат, пройде медичну підготовку.

Особливістю цьогорічної ротації є те, що всі майбутні миротворці брали участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Також окрім основних кандидатів до зборів залучили і 10% резервних».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу