На Львівщині готують ротацію вертолітників місії ООН

17:05 28 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У понеділок, 28 листопада, на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалось бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фото з місця події й поінформували, що впродовж трьох тижнів військовослужбовці вивчатимуть медичну підготовку, вдосконалюватимуть фізичну, вогневу, мовну та спеціальну підготовки. Зокрема екіпажі вертолітних ланок Мі-8 та Мі-24 поновлять льотні навички з виконання завдань за призначенням у гірській місцевості. Крім того, усі військові пройдуть необхідну вакцинацію від найпоширеніших африканських захворювань.

А вже в середині грудня особовий склад чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону складе іспити та пройде сертифікацію на готовність до виконання завдань в місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Серед кандидатів на посади до вертолітного загорну – лише ті військові, які виконували завдання за призначенням в районі проведення антитерористичної операції. У тому числі – чимало бійців, які отримали високі військові та державні відзнаки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини