На Львівщині готують ротацію вертолітників місії ООН

17:05 28 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У понеділок, 28 листопада, на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалось бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фото з місця події й поінформували, що впродовж трьох тижнів військовослужбовці вивчатимуть медичну підготовку, вдосконалюватимуть фізичну, вогневу, мовну та спеціальну підготовки. Зокрема екіпажі вертолітних ланок Мі-8 та Мі-24 поновлять льотні навички з виконання завдань за призначенням у гірській місцевості. Крім того, усі військові пройдуть необхідну вакцинацію від найпоширеніших африканських захворювань.

А вже в середині грудня особовий склад чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону складе іспити та пройде сертифікацію на готовність до виконання завдань в місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Серед кандидатів на посади до вертолітного загорну – лише ті військові, які виконували завдання за призначенням в районі проведення антитерористичної операції. У тому числі – чимало бійців, які отримали високі військові та державні відзнаки.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу