На Львівщині горіла шахта «Степова»

08:55 15 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: portal.lviv.ua

14 жовтня в Сокальському районі виникла надзвичайна ситуація техногенного характеру, об’єктового рівня – пожежа (вибух) на шахті (у підземній гірничій виробці), яка поширилася в межах однієї виробки.

Про це повідомили у вівторок, 15 жовтня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли подробиці: «14 жовтня о 15:19 на шахті «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» у селі Глухів у Сокальському районі Львівської області відбулось загоряння вугілля у тупиковій частині 1-го східного контейнерного штреку на глибині 550 метрів. На аварійній ділянці людей у шахті не було на іншій ділянці перебували 13 людей».

«14 жовтня о 16:10 підрозділ Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону розпочав гасіння пожежі. 14 жовтня о 17:00 видимі осередки були погашені, здійснювалося охолодження виробки. 14 жовтня о 17:10 тринадцятеро працівників з іншої ділянки були підняті на поверхню. 14 жовтня о 20:20 пожежу ліквідовано, потерпілих немає», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації